Prinášame novinku - vysokotlakové tepovanie s ohrevom

Za 9 rokov sme vyčistili už tisíce sedačiek i kobercov. Teraz prinášame ešte efektívnejšiu metódu čistenia.

KTO SME ?

Sme kolegovia, ktorí každý bydliskom žije v inom meste. Spája nás ale rovnaká práca, skúsenosti, školenia, postupy. Každý už robíme čistiace služby viac rokov a máme vyčistené stovky až tisíce sedačiek a kobercov.

Naša snaha zdokonaľovať sa nás doviedla až na cestu „vysokotlakového tepovania s ohrevom“, pretože táto technológia proste poskytuje najlepšie možné vysledky.

Sieť ČISTUČKO.SK tvorí už viac ako 20 ľudí na Slovensku.

O NAŠOM ČISTENÍ

Dobré čistenie sa musí opierať o skvelé čistiace prostriedky a výbornú techniku. Naše extraktory poskytujú až 7 násobne vyšší prietok horúceho roztoku do čalúnenia (rýchlejšie namočenie),  používame až o 40 stupňov teplejší roztok (podstatne lepšie čistenie a dezinfekcia) a používame takmer 2 násobne silnejší sací motor v porovnaní s klasickými extraktormi. 

Celá táto súhra správnej techniky, strojového vybavenia poskytne výborný výsledok – čistotu, dezinfekciu, vôňu a to i za kratší čas a s nižšou výslednou vlhkosťou.

REFERENCIE

Obľúbenosť vysokotlakového čistenia s ohrevom je zrejmá i podľa referencií našich zákazníkov. 

Postupne na stránke budeme pridávať ako slovné hodnotenia, tak firemné logá našich zákazníkov. Samozrejme tých, čo so zverejnením súhlasia.

Ďakujeme za každú objednávku. Objednanú, realizovanú a i zhodnotenú. 

Referencie

Fotogaléria

Scroll to Top