Tepovanie Bratislava - vysokotlakové s ohrevom

Martin Šmahel

Martin Šmahel

Martina poznáte možno z iných projektov, ale sme radi, že vysokotlakové tepovanie s ohrevom ho oslovilo natoľko, že začal poskytovať túto službu v Bratislave a okolí.
Obráťte sa na neho s vašimi otázkami a rád vám podrobnosti o službe zodpovie, poradí a i zodpovedne službu vykoná.
Ak budete chcieť poslať na Martinovu prácu referenciu, môžete nám ju napísať na info@cistucko.sk, po overení ju zverejníme na tejto stránke.

Kontakt:

Tepovanie Bratislava

Tepovanie kresiel, sedačiek, iné

Váš čalúnený nábytok zažil už mnohé. Návštevy hostí, business stretnutia, oslavy. Je špinavý a zamastený. Potrebuje vyčistiť.

Garantujeme vám najvyššiu kvalitu čistenia čalúnenia, ktorá je na slovenskom trhu k dispozícii. Vďaka nej predĺžime životnosť vášmu čalúnenému nábytoku o desiatky rokov.

Tepovanie Bratislava

Tepovanie kobercov s ohrevom

Je váš koberec už taký špinavý, že si ani neviete predstaviť jeho pôvodnú farbu? Zažil už stovky párov podrážok? Najvyšší čas ho vyčistiť.

Objednať si môžete telefonicky, mailom alebo vyplniť objednávku cez menu Cenník a objednanie.

Tepovanie Bratislava

Tepovanie matracov a postelí

Teplota je pri čistení matracov a postelí dôležitejšia ako pri čomkoľvek inom. Horúci roztok lepšie čistí biologické znečistenia, moč, pot, krv. 

Horúca voda pôsobí dezinfekčne a zbaví matrace a postele roztočov a ich výlučkov až na 12 mesiacov.

Referencie - tepovanie Bratislava

Ingrid L.
Ingrid L.
Read More
U nás sa čistila kožená sedačka a tepovali kresla, rozkladacia sedačka a koberce. Pán Šmahel u nás strávil aj 5h, dal si námahu s každým kusom plochy a je to vidieť. Byt krásne vonia a nezostali žiadne fľaky. Nemám čo vytknúť, neváhala som priplatiť. Objednam aj nabudúce.
Juraj L.
Juraj L.
Read More
Tepoval som si svojpomocne a tak to aj dopadlo. Volal som viac firiem, no najbližší voľný termín mi dal pán Šmahel z cistucko. Prišiel načas, vyniesol ťažký stroj do 3.posch, pri práci bol ohľaduplný k bytu a všetky moje chyby na sedačke a koberci napravil. Jedine, čo by som vyčítal je že sa musel po práci ponáhľať za dcérou a nestihli sme dokončiť rozhovor 🙂 Prajem všetko dobré a veľa spokojných klientov.
Peter F.
Peter F.
Read More
Pán Šmahel z cistucko.sk u nás po dohode tepoval v pracovnej dobe bez mojej prítomnosti - nechal som mu kľúče. V telefóne pri dohode termínu znel profesionálne, nemal som preto pochýb nechať ho samého. Vytepoval dokonale našu 12 ročnú sedačku plnú záhybov, úplne zmenila farbu z hnedej na pôvodnú sivú. Koberec pod ňou vytepoval tak že si na neho vyuzúvame aj domáce papuče. Pridal aj kreslo, taburet, stoličky a rád som za tieto ďalšie plochy zaplatil, boli totiž ako nové. Keď sme sa vrátili domov, všetko voňala čistotou a po tepovaní sme nenašli žiadne stopy.
Martina P.
Martina P.
Read More
Boli sme spokojni s pristupom p Smahela, prisiel naozaj rychlo, jeho praca bola precizna, mame v plne vyuzit jeho sluzby aj v blizkej buducnosti
Read More
Tepovanie pod taktovkou pana Smahela bola za mna trefa do cierneho. Velmi rychla odozva na moju objednavku, flexibilita pri dohadovani terminu a hlavne preciznost pri samotnom tepovani. Sedacka opät vyzera ako nova a velka skvrna z koberca, ktoru som si myslel, ze sa neda odstranit, zmizla (ostal len jemny odtien). Vrelo odporucam a ja urcite este sluzby cistucko.sk s panom Smahelom vyuzijem
Previous
Next
Andrea A.
Andrea A.
Read More
Tepovanie sme dostali ako dar od dcéry na Vianoce, no pred sviatkami u nás boli tepovaci, tak sme ani nechceli opäť čistiť. No máme doma psíka aj vtáky, tak sme si povedali že neuškodí. Na naše prekvapenie po tomto tepovani sme opäť zbadali pôvodnú farbu sedačky (zo sivohnedej bola šedá) a veľmi nás to potešilo. Nie je tepovanie ako tepovanie.
Petra K.
Petra K.
Read More
Zháňala som čistenie koberca, na ktorom sa viackrát vyliala káva. Pán Šmahel bol veľmi flexibilný, prišiel na druhý deň, kobercu sa venoval vyše hodiny a výsledok naozaj stal za to! Koberec ožil, fľaky ktoré sme skúšali čistiť aj tepovať zmizli (len jemný odtieň zostal) ale koneeec ktorý bol na vyhodnenie opäť zdobí našu obývačku. A vonia!
Jozef T.
Jozef T.
Read More
Rýchla, precízna a dobre odvedená práca. Stroj s chémiou v rukách pána Šmahela funguju ako hodinky, zostala po ňom dokonala čistota, sviežosť a spravil aj veci naviac. Táto sluzba je možno drahšia od ostatných, ale ja som neváhal zaplatiť aj niečo navyše, vyriešilo mi to viac starostí naraz.
Jana S.
Jana S.
Read More
Moje doterajšie skúsenosti s tepovačmi boli všelijaké, ale nie dobré. Po vyschnutí sa objavili fľaky, sedačka schla vyše 12h, mokrý nábytok, podlaha, poškriabané steny, no hrôza. Dala som však šancu pánovi Šmahelovi z cistucko.sk a nesklamal. Sedačka, koberec, stoličky, kreslo aj posteľná matrac dostali novy život, som absolútne spokojná a opäť sa mi potvrdilo, že kvalita niečo stojí. A na tepovani už nikdy nebudem šetriť. Okrem toho bol pán veľmi milý, všetko po sebe dal do poriadku a ja ho odporúčam všade kde môžem.
Ivana H.
Ivana H.
Read More
Referencia: Veľmi pekne ďakujem za profesionálne vytepovanie cca 8ročnej používanej sedačky. Rozdiel vo farbe a čistote bol viditeľný hneď po vytepovaní. Ani po vyschnutí sa neobjavili žiadne “staršie” nečistoty, farba trochu zbledla. Je to rozdiel oproti tepovaniu, ktoré sme si objednali inde cca pred troma rokmi, kde ostali na sedačne rôzne zažratejšie fľaky. Zároveň chcem tiež poďakovať za vynikajúci servis a ochotu - bývame na štvrtom poschodí bez výťahu, takže stroj bolo potrebné vyniesť a zniesť dolu, čo Martin super zvládol. Zároveň sa u nás v byte pohyboval s rešpektom k ostatnému nábytku a odchádzal bez toho, aby bolo čokoľvek potrebné po jeho návšteve dodatočne umývať/čistiť. Taktiež komunikoval profesionálne, či už pri dohadovaní termínu alebo aj počas tepovania. Oceňujem aj to, že som sa dozvedela, aké ďalšie povrchy vie s prístrojom vytepovať (koberce, matrace,…) a nevylučujem, že budem mať záujem o ďalšie služby.
David K.
David K.@username
Read More
Nábytok každodenne skúšaný dvoma malými deťmi a psom vďaka Martinovi ožil a je ako nový. Martin je precízny a nevynechal žiaden kus látky, žiaden záhyb. Sedačka, kuchynské stoličky, puf aj koberce skutočne vyzerajú ako nové a naša domácnosť sa pri deťoch znovu dostala do normálu a hygienickej čistoty za čo sme veľmi radi. Bonus bola Martinova ochota vyriešiť neplánovanú nehodu v aute, ktorá však bola veľmi urgentná. Auto vďaka nemu nepáchne bryndzou ani ničím iným 🙂 Máme však podozrenie, že mu to išlo takto odruky preto, lebo sa hneď zapáčil našej 4-ročnej dcérke, ktorá mu celý čas asistovala. Perfektná skúsenosť. Ďakujeme.
Previous
Next

Galéria

Vysokotlakové tepovanie s ohrevom vykonáva pre oblasť Bratislava firma: Smahel agency s.r.o., Žehrianska 3192/14, 851 07 Bratislava. IČO:50779214, DIČ:2120468702, IČDPH: SK2120468702

Napísali o nás:

Scroll to Top