Rotovac 360i – Tepovanie Liptov

Spoznajte silu Rotovac-a - tepovanie kobercov Liptov

V tíme máme nového pracanta, ktorý si poradí so silným znečistením kobercov. Ide o zariadenie s názvom Rotovac, ktorý nahrádza klasickú kobercovú hubicu na čistenie. Ide o patentovaný nástavec od amerického výrobcu Rotovac Corporation. 

ČO JE ROTOVAC 360i?

Rotovac 360i je rotačná extrakčná hubica, ktorá využíva vákuovú hlavu pre dôkladné hĺbkové vyčistenie kobercov so stovkami viac smerových čistiacich pohybov. 

O technológii

Uvedený Rotovac je jediným zariadením svojho druhu na Liptove.  Samozrejme, takéto zariadenie potrebuje dostatočne silný stroj, ktorý dokáže jeho schopnosti naplno využiť. Disponujeme samozrejme i uvedenými extraktormi, ktoré vlastnosti Rotovac-a využijú naplno.

S hrdosťou môžeme povedať, že ide o najlepšie čistenie kobercov na Liptove.  Je vhodný pre všetky typy kobercov, avšak jeho použitie je limitované v panelových domoch najmä kvôli priestoru a prenositeľnosti.

Tepovanie hotelov, reštaurácií a firiem

V kombinácii s CRB strojom s predstrekom, ide o najviac účinnú metódu čistenia záťažových kobercov, ktorá nemá ani vo svete adekvátnu konkurenciu. 

Pozrite si galériu prác, ktorá sa vykonávala v kombinácii našich čistiacich zariadení:

Scroll to Top